Yeni Nesil Dans JUST DANCE

 İlk çağlardan beri canlıların duygularını dışarıya vurmak için kullandığı bir yöntem : DANS ETMEK

Dans ederken kendinizi küçük bir trans halinde ve çok mutlu hissetmiyor musunuz? Tabii ki hissediyorsunuz. Çünkü dans başlı başına eğlenceli bir etkinlik olmasının yanında fiziksel olarak, beynin mutlu olmasından sorumlu dopamin ve serotonin gibi hormonların salgılanmasını da sağlıyor. Bu sebeple stres ve depresyon gibi bu hormonların eksikliğinden kaynaklanan psikolojik rahatsızlıklara da iyi geliyor. Daha ne olsun içimizdeki doktor resmen.

Şu günlerde hepimizin mutlu olmaya hakkı var ve neden mutlu olmak için dans etmiyoruz? Sadece soruyorum ve sizleri dansa davet ediyorum.

Kahkaha atmaktan karnın ağrıyana kadar gül ve ayakların birbirine dolaşana kadar dans et. Boş ver çevrendekileri ve düşüncelerini kapa gözlerini ve kulaklarını bak artık yoklar veee gelelim evde dans etmenin en ama en kolay yoluna. Yani yeni nesil dans şekli olan online dans uygulamasından, dans ederken oyun oynadığınız ve güzel vakit geçirdiğiniz bir etkinlikten bahsetmek istiyorum sizlere. Grup halinde de dans edebilirsin unutma!

Şimdi Just Dance Now ile dans etmek için, telefon, bilgisayar, akıllı tv bunlardan birine ve internet bağlantısına ihtiyacınız var. İlk olarak telefonuna uygulamayı indirmen gerekiyor. Çok kolay arama motoruna just dance now yazman yeterli ve indir tuşuna basmak tabi ki.

Profil adı ve avatarını ilk olarak uygulamayı tanıtmak için ilk dansta uygulama kendisi verir ve bir dans uygulama öğrenme dansındır. Totalde 2 hak verir sana ve bir hak 24 saat içinde tekrar senin için kullanıma hazır hale gelir.

Telefonda bu işlemi yaparken bir yandan da bilgisayar veya tabletten arama motoruna just dance now yazarak web sayfasına gitmen gerek. Web sayfası ekranının sağ üst köşesinde senin için bir oda numarası var verilen oda numarasını telefonda yer alan hemen katıl kısmına girmen gerekiyor.

Şu an bilgisayar veya tabletin oyun sahnen telefonun ise oyun kolu işlevinde. İşlemler tamamlandığında uygulamada yer alan 500’den fazla yabancı ve Türkçe parçadan birini seçmen dans etmen ve puan toplaman gerekiyor. Gösterilen figürleri doğru yaparak yıldız kazanmaya çalış.

İyi eğlenceler bol danslar.

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir