The Golf Club 2019 Steam’de Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu !

Birçok oyun stüdyosu ve yayıncı firmalar, hepimizin evlerde olduğu bu dönemde oyunculara ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor.

2k Sports‘un HB Studios ile ortaklaşa yapımcılığını üstlenerek piyasaya sürdüğü profesyonel golf oyunu PGA Tour özellikli The Golf Club 2019 şimdi Xbox One ve PC’de ücretsiz, ancak sadece sınırlı bir süre için. Oyunu şu anda her iki platformun mağazasında ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

Oyunu indirdikten sonra Xbox One‘da 13 Mayıs‘a kadar Steam‘de ise 14 Mayıs‘a kadar ücretsiz oynayabiliyorsunuz.

Ücretsiz promosyon döneminden sonra oyunu satın almaya karar verenler için de ilerlemeniz oyun içinde kaydediliyor.

HB Studios tarafından The Golf Club 2’nin devamı niteliğinde geliştirilen The Golf Club 2019 , serinin ilk kez PGA Tour lisansına sahip olan oyunu oldu. Bu oyunda TPC Boston ve TPC Sawgrass dahil olmak üzere bir dizi gerçek dünya kortunu içinde bulundururken, oyunun bir kort editörü de var. Fakat Tiger Woods ve diğer başka bir gerçek dünya oyuncusunu oyunda kullanamıyorsunuz.

PGA Tour özellikli The Golf Club 2019, birçok oyun kritik sitesinde çoğunlukla olumlu yorumlara sahip ancak Golf Club’un zorlu bir golf simülasyonu olduğunu, bir arcade oyunu olmadığını bilmenizde fayda var. 2K, Oyunu Dene İade Et kapsamında ücretsiz olarak sunuyor.

Seri 2K tarafından yayınlandı ve PGA Tour 2K21 adlı yeni bir oyunla da devam edecek. 2K kısa süre önce bu oyun için bir fragman yayınlamışken, tam açıklama 14 Mayıs’ta yapılacak.

İlginizi çekiyorsa,Golf Club 2019’u Steam ve Xbox‘da ücretsiz denemek için yaklaşık altı gününüz var. Ayrıca eğer isterseniz Steam’de şu anda oyunu % 70 indirimli olarak da satın alabiliyorsunuz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir