Tek Sezona Çok Şeyler Sığdıran 7 Başarılı Dizi

Koronavirüs pandemisi sürecinde film, dizi, oyun gibi eğlence içerikleri çok hızlı bir şekilde tüketilmeye başladı. Pek çok kişi, çok uzun zaman önce Netflix’te izlemek istedikleri tüm film ve dizileri bitirdi. Eğer sizin de elinizde izleyecek yeni dizi kalmadıysa bu listemiz hoşunuza gidebilir.

Bugünkü listemizde, her biri büyük kitleler tarafından beğenilmiş 7 yeni TV dizisi sunacağız. Farklı türlerde olan bu TV dizileri arasından kendi zevkinize uyanlara bir şans verebilirsiniz. Hazırsanız listemize başlayalım

Kısa süreye çok şeyler sığdıran 7 TV dizisi

Dollface

Yapım Yılı: 2019Tür: KomediKanal / Platform: HuluBölüm sayısı: 10

Evlenmeye hazırlandığı bir adamla sancılı bir şekilde ayrıldıktan sonra tekrar hayata dönmeye çalışan Jules isimli bir karakteri izliyoruz. Erkek arkadaşını memnun etmek için arkadaşlarını çok boşladığını fark eden Jules, değer verdiği kişileri tekrar geri kazanmak için çabalar.

Hunters

Yapım Yılı: 2020Tür: Suç, dedektifKanal / Platform: Amazon PrimeBölüm sayısı: 10

Al Pacino, Logan Lerman, Josh Radnor gibi isimlerin yer aldığı dizi, 1970’li yılların ABD’sinde geçiyor. Üniversiteden mezun olup büyükannesi ile birlikte yaşamak için New York’a giden Jonah, bir gün eve geldiğinde büyükannesini ölü olarak bulur. Polislerin kanıt olmadığı için bir şey yapmaması üzerine olayları kendisi çözmeye karar verir.

Jett

Yapım Yılı: 2019Tür: Aksiyon, suç, dramaKanal / Platform: CinemaxBölüm sayısı: 9

Suç dünyasında akıllı, güzel ve saygınlığı olan bir hırsız olan Daisy, hapishaneye girene kadar pek çok insanı dolandırır. Sonrasında hayata karşı tutumunu değiştirmeye karar veren karakterimiz, suç dünyasıyla tüm bağlantısını kesip kendi kızını yetiştirmeye karar verir. Elbette suç patronları Daisy’i bırakmaya hazır değildir.

Dispatches from Elsewhere

Yapım Yılı: 2020Tür: AntolojiKanal / Platform: AMCBölüm sayısı: 9

How i Met Your Mother’ın Marshall’ı Jason Segel tarafından oluşturulan bir antoloji dizisi olan Dispatches from Elsewhere, kısa süre önce yayınlanmış olmasına rağmen büyük beğeni topladı. Kendi kasabalarında ipuçları arayarak oyunu çözmeye çalışan karakterlerimiz, birisinin onları sürekli izlediğini fark eder.

Stateless

Yapım Yılı: 2020Tür: DramKanal / Platform: ABCBölüm sayısı: 6

Birkaç yabancı kendilerini Avustralya çölünün ortasında bir göç kampında bulur. Bir Afgan mülteci, bir bürokrat, bir uçuş görevlisi ve genç bir babadan oluşan bu grubun her biri farklı nedenlerle buraya gelmiş olsalar da hepsinin tek bir amacı var. Bu yolculuk, hepsinin dünyaya bakış açısını değiştirecek.

Zoey’s Extraorfinary Playlist

Yapım Yılı: 2020Tür: Müzikal, komediKanal / Platform: NBCBölüm sayısı: 12

Hastaneye kontrole gittiği bir sırada insanların düşüncelerini duymaya başlayan Zoe isimli karakterin hikayesini izliyoruz. Zoe düşünceleri duymasına duyuyordur, ancak bunları müzik şeklinde hissediyordur. Bu yüzden Zoe’nin hayatı ve çevresindeki insanlarla ilişkisi giderek daha karmaşık bir hal alır.

Netflix’teki En İyi Tarihi Savaş Filmleri – 2020

Limetown

Yapım Yılı: 2019Tür: Bilim kurgu, suçKanal / Platform: Facebook WatchBölüm sayısı: 10

Limetown’da son 15 yıl içinde 300 kişi, arkasında hiçbir iz bırakmadan kaybolur. Bunlar arasında başrolümüzün amcası da bulunur. Bu insanları önemseyen tek kişi olan ana karakterimiz, kendini gerilim dolu anların içerisinde bulacaktır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir