Steam Fiyatı 18 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz!

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca birçok yayıncı, koronavirüs sebebiyle evlerine kapanan insanlar için ücretsiz oyunlar sundu. İşte bu ücretsiz oyunlar kervanına yepyeni bir oyun daha katıldı. Bu oyun, kült mertebesine ulaşmış klasik strateji oyunu Evil Genius.

Evil Genius oyununu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilmeniz için yapmanız gereken şeyse bir Rebellion hesabı oluşturup Steam hesabınıza bağlayarak oyunu kütüphanenize eklemek. Şu an için bu promosyonun ne zaman biteceği henüz net olarak belli değil, dolayısıyla elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Evil Genius nasıl bir oyun?

Oyun türü: Üs inşa etme, Strateji Oyun boyutu: 1,4 GB

Steam değerlendirmesi: Son derece olumlu Fiyatı: 18 TL Ücretsiz olduğu süre: Belli değil

2004 yılında piyasaya sürülen Evil Genius, sizi henüz yeni yetişmekte olan üç suç dehasının yerine koyuyor ve oyunda dünyayı fethetmeniz isteniyor. İzometrik bakış açısıyla oynanan oyunda deneyler için laboratuvarların, eğitim alanlarının, tuzakların ve sorgu cihazlarının olduğu kendinize ait gizli bir sığınak oluşturuyorsunuz.

Evil Genius oynanış videosu:

Elixir Studios tarafından geliştirilen ve Rebellion tarafından 2004 yılında yayınlanan oyunda kıyamet günü silahı geliştirerek küresel hâkimiyeti elde etmek için kullanıyorsunuz. Oluşturduğunuz gizli sığınağınızda kung fu akademilerinden roket mağaralarına kadar 300’den fazla eşya oluşturabiliyorsunuz.

Evil Genius sistem gereksinimleri:

Minimum:

İşletim sistemi: Windows XP / Vista

İşlemci: Pentium III 800 MHz RAM: 128 MB Ekran kartı: NVIDIA GeForce2

Depolama: 1,4 GB DirectX: 9.0c

Evil Genius’ı Steam kütüphanenize eklemek için yapmanız gerekenler

Oyunu Steam kütüphanenize eklemek için ilk olarak buraya tıklayarak Rebellion’ın sayfasına gidin.Karşınıza çıkan ekranda birinci maddedeki ‘Sign In (Oturum Aç)’ kısmına tıklayın.Hesabınız yoksa çıkan ekranda e-posta adresinizi girin. E-posta ekranından sonra adınızı, soyadınızı girip şifrenizi belirlediğiniz ekranda gerekli adımları uygulayın.Açılan sayfada 2.maddede bulunan Steam logosuna tıklayın ve Steam hesabınızla giriş yapın.Yeni ekranda sorulan soruları cevapladıktan sonra doğum tarihinizi ve yaşadığınız ülkeyi girin. ‘Get My Game’ yazısına tıklayın. Oyun kütüphanenize eklenmiştir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir