Karikatür Tarzında Çizilen Ünlüler !

Sanatçı Dino Tomic Keanu Reeves, Johnny Depp, Stan Lee, Bob Ross, Robert Downey Jr, Billie Eilish, The Rock, Michael Jordan ve daha pek çok farklı ünlüyü karikatür olarak yeniden tasarladı ve çizdi.

Tomic, evde kalmak zorundayken bu çizimleri yapmaya başladığını belirtti :

 Karantinanın çok sıkıcı olduğunu biliyorsunuz ve bunları yaparken çok eğleniyorum haha. Yaptığım karakterler, farklı animasyon dizilerin ve filmlerin saygın sanat stilleri kullanılarak yapıldı. Genellikle onları mevcut karakterlerle bağdaştırdım ve yeni karakterlere daha çok benzemeleri için özelliklerini değiştirdim.

1.Keanu Reeves

2.Johnny Depp

3.Stan Lee

4.Bobb Ross

5.Robert Downey JR.

[ilgiliMakale icerik_id=”2246″]

6.The Rock

7.Billie Eilish

8.Micheal Jordan

BONUS

Tomic ayrıca dünyanın dört bir yanındaki tüm kahraman sağlık çalışanları için de bir karikatür çalışması yaptı.

Gerçek kahramanların farklı karikatür tarzında çizimlerini görüyorsunuz. Son zamanlarda, bunların çoğunu yapmakla uğraşıyordum, çünkü basitler ve insanlara neşe getiriyorlar. Şu anda yaşadığımız zaman garip ve korkutucu – Dünyayı sadece şimdi değil, her zaman kurtaran gerçek kahramanlarımıza destek olduğumuzu göstermek için küçük bir çizim yapmalıydım!

Dino Tomic’in instagram hesabına bu linkten ulaşabilir ve diğer gönderilerine bakabilirsiniz.Çizimler hakkında ne düşünüyorsunuz ? Siz olsaydınız Tomic’ten hangi ünlülerin çizimini yapmasını isterdiniz ? Yorumlarınızı bekliyoruz 😊

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir