Dead by Daylight Mobile’a Bomba Bir Karakter Geldi

Bundan yaklaşık bir ay önce popüler çok oyunculu korku oyunu Dead by Daylight, Android ve iOS platformundaki mobil oyuncularla Dead by Daylight Mobile adı altında buluşmuştu. Bir kişinin diğer dört kişi avlamaya çalıştığı asimetrik çok oyunculu korku oyunu, Google Play Store ve App Store’da yayınlandıktan sonra büyük ilgi görmüştü.

Bugüne kadar hem Android hem de iOS platformunda milyonlarca oyuncu tarafından indirilen Dead by Daylight Mobile, sürekli yeni içeriklere kavuşmaya devam ediyor. Her geçen gün daha fazla oyuncu tarafından oynanan oyun, gelen yeni güncellemeyle efsane bir karakteri de bünyesine ekledi.

Deri Surat oyuna eklendi

Dead by Daylight Mobile için yayınlanan güncellemeyle birlikte oyuna Teksas Testere Katliamı serisinden tanıdığımız Leatherface (Deri Surat) karakteri eklendi. Karakterin oyuna eklenmesiyle birlikte katil rolünü üstlenen oyuncular, artık bu sadist karakteri oyun içinde kontrol edebilecekler.

Yeni karakter Deri Surat, oyunculara yeni özellikler ve yeni ekipmanlar sunacak. Oyuncular, Deri Surat’ı bir adet balyoz veya kendisinin meşhur testeresini kullanarak kontrol edebilecek ve diğer oyuncuları avlayabilecekler. Ayrıca yeni güncellemeyle oyuna yalnızca karakter gelmedi.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir