Adım Adım Daha İyi Bir Gamer Olmak İçin PUBG Mobile İpuçları

PUBG Mobile oyuncularını ve yeni katılan çaylakları sevindirecek içerik!

Bu yöntemlerle oyunlarda birinci olacaksınız. Bunları biliyoruz diyorsanız yeni yöntemleri yorumda paylaşın aydınlanalım dostlar.

Ayarlarınızı kontrol edin

Hangi ayar ile daha iyi oynadığınızı düşünüyorsanız ona göre seçimlerinizi yapın.

Yer Seçimi

Oyuna yeni başladıysanız kalabalık yerlere atlamayı tercih edin. Neden mi? Oyunu kavramak için çatışın az cesaretli olun. Peki kalabalık yerler nereler mi? Uçağın istikametine göre değişebilir, uçaktan atlayanların sayısına ve bölgedeki ev sayısına göre de atlayabilirsiniz. Ama ben oynuyorum ne zamandır abi diyorsanız, strateji uygulamalı kimsenin olmadığı tenha yerlere çekilin, oyun alanı daraldıkça kişi sayısı azalacaktır ve siz son kişilerden biri oldunuz tebrikler.

Loot Yapmak

Oyun başladığı an loot yapın kimseyle konuşmayın kesinlikle loot yapmak önemli bir işlevdir. Daha sonra elinizde olmayan malzemeler için arkadaşlarınıza sorular sorabilirsiniz.

Sürekli Hareket Halinde Olun

Hızlı ve sürekli hareket etmek sizin oyuna 1-0 önde başlamanıza olanak sağlar. Karşı tarafın hareketlerinizi tahmin etmesine izin vermeyin sürekli zıplayarak ilerlemek, düşmanla karşılaştığınız an eğilmek karşı tarafın kafasını karıştıracak ve sizi vurana kadar siz on kere vuracaksınız.

Ses Kasın

Ses kasmak ne demek? Dinlemek sadece dinlemek. Mümkünse kulaklıkla oynayıp karşı tarafın ayak seslerini dinleyebilir, hareketlerini tahmin edebilirsiniz. Bu size büyük avantaj sağlar. Kulak verin bize…

Kıyafet Seçimi

Erkeklerin silah kaplaması kızlarınsa kıyafetlerini beğendiği oyunumuzda kıyafet önemli bir etmen. Bölge seçimine göre kıyafet rengi ve biçimini iyi seçin. Vikendi bölgesinde kırmızı renk kıyafet giymek ben buradayım demekten farksız değil mi? Bir rivayete göre ayakkabı giymezseniz ayak sesiniz duyulmaz. Doğru mu ya?

Saklanmak

Keskin nişancı bölümündesiniz ya da normalde de temkinli oynamayı seviyorum bir yerlerde saklanıp vurayım karşı tarafı diyorsanız, ağaç arkaları, çalılıklarda çömelme, bina içerisinde pencere yanında durmak gibi faaliyetlerle sinsice oynayabilirsiniz. Karşı taraf için en kötü durumlardan biri de bina içinde yere yatmış düşman neye uğradığını şaşırıyor insan.

Hayat Kurtaran Şeylerden Birisi Drop Alma

Drop alma takımlı oyunlarda bile çok tehlikeli bir eylemken tek giderken kendinizi Dwayne Johnson gibi hissedebilirsiniz. Drop düştüğü an yakınsanız arabayla gidip lootlayın değilseniz başka yere gidin. Yok ben gitmek istiyorum diyen vardır her takımda droba yakın durun ve etrafınızı iyice kontrol edin. Biri varsa ya drobu lootlamıştır ya da droba gelmiştir. Fazladan leş sayısı göz çıkarmaz.

Son Oyun Alanı

Oyun alanı iyice daraldı ve birkaç kişi kaldınız. Oyun alanı etrafında daireler çizerek ilerleyin. Arkanızda her zaman oyun alanı dışı olsun. Ortalardaysanız yere yatın hareket etmeyin eğer birini gördüyseniz vurulabilecek mesafedeyseniz ateş edin yoksa ateş edip yerinizi belli etmeyin. İyi olan kazansın.

BONUS: Bir Klana Katılın

Klana katılmanın çok fazla avantajı vardır. Bana göre en iyileri hediyeler almak, ihtiyacınız olan parçaları dükkan bölümünden satın alabilmek. Diğer avantajlarını da klanlara katılarak görebilirsiniz.

Herkese iyi oyunlar dilerim…

1 Comment

  1. Beyzoli 24 Nisan 2020 at 21:02

    Süper taktikler çok işime yaradı teşekkürler😇

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir